27. 7. 2012

Rockefeller: Olympijské hry v Londýně přinesou 13.000 mrtvých


Olympijské hry v Londýně ještě pořádně nezačaly a někteří jednotlivci a organizace již mluví o velkých ztrátách, týkajících se zejména životů obyčejných lidí. Rockefellerova nadace předpokládá 13 tisíc a BBC dokonce sto tisíc lidských životů jako obětí teroristických činů.

Jak víte, v posledních několika měsících bezpečnostní situace v Londýně byla velmi problematická. Mnozí si myslí, že krása olympiády a bezpečnost obyčejných lidí může být zničena sérií teroristických činů. Výsledkem bylo, že vláda investovala hodně peněz do bezpečí. Původní rozpočet se tak zvýšil 10 krát!


Dave Zirin ve svém článku píše, že během posledního týdne v britském hlavním městě probíhala rozsáhlá vojenská cvičení. Moderní trysková letadla se s řevem přeháněla přes Temži a zpět a raketové baterie "země-vzduch" se usadily na východním konci.


Vzniká otázka: "Mohl by to být varovný signál, že o pár dní později hlavní město Velké Británie bude prožívat početní teroristické útoky?" Je třeba věnovat pozornost tomu, že zástupci Rockefellerovy nadace už na začátku roku 2010 předložily šokující zprávu, která předpověděla masivní teroristický útok v průběhu olympijských her v Londýně 2012. To vše naznačuje, že atentátníci, kteří se za několik dní vydají do hlavního města Británie, jsou stále naživu, ale již "odsouzeni" k smrti!V závěru musíme poznamenat, že pokud tento scénář se stane realitou, Rockefellerova nadace předpovídá asi 13 tisíc úmrtí. Mezi mrtvými bude i nejrychlejší muž na Zemi.


Zdroj: http://kartinamira.info

Žádné komentáře:

Okomentovat