21. 8. 2012

FED : Od vytvoření v roce 1913 ke zničení v roce 2013

FED byl vytvořen v roce 1913 k tomu aby prováděl čtyři věci, do kterých je zapojen i nyní. "Paniku v roce 1907." vytvořily spekulanti, používáním vypůjčených peněz na nákup akcií a nelegálních makléřských firem k oklamání investorů. Měnová reformní komise pod vedením senátora Nelsona Aldriche chtěla zavést "gumové peníze" (bez obsahu zlata), tak, aby 0,1% lidí žijících v Americe mohly řešit své finanční přehmaty na náklady 99,9% obyvatelstva prostřednictvím inflace. Kromě toho, gumová měna dovolila maskovat vojenské výdaje pomocí inflace. FED také založil bankovní systém částečného rezervování, který dovolil půjčovat $ 10 za každý dolar, který byl k dispozici na vklad. Takto byl záměrně vytvořen hyperbolizační kreditní cyklus a bankéři byli schopni těžit z divokých výkyvů v cenách akcií a hypoték. Bankovky FED jsou úroční měnou, která vyžaduje splátku 500 milionů dolarů úrokových plateb ročně za fiktivní dluhy, vytvořené zákonem přijatým v roce 1913. FED byl navržen tak, aby převedl všeobecné bohatství směrem k bankéřům.
Gumová měna FED umožnila presidentovi Wilsonovi slíbit, že se připojí k první světové válce. Wall Street chtěl jít do války aby zkrachoval Anglii, svrhl ruského cara, současně zničil 60 milionů rusu a vytvořil Palestinu jako židovskou kolonii, která by byla chráněna britskou armádou. Tato válka byla podobná 2 světové válce. Japonský císař slíbil odchod z Číny a dokonce se chtěl stát spojencem v boji proti Stalinovi ještě v roce 1936. Německý generální štáb pod velením Becka a Canarise v březnu 1938 poslal dva lidi, s návrhem pro Brity, aby zatkli Hitlera. To znamená, že druhá světová válka, od masakru v Nanjing do svržení atomové bomby na Hirošimu a Nagasaki, od invaze do Polska po kapitulací Berlína, nebyla nutná.

Po druhé světové válce USA daly Severní Koreu Josefu Stalinovi, aby mohly vzápětí zařídit korejskou válku, zabíjeni antikomunistů a vtáhnout tak Ameriku do konfliktu. Při příležitostí 53. výročí prvního zasedání a vytvoření FED, 22. listopadu 1963, byl zavražděn prezident Kennedy a to byl signál voličům aby nechali FED na pokoji. Smrt Kennedyho také dala volnou ruku Izraeli k vývoji jaderných zbraní, proti čemuž měl Kennedy výhrady. Tímto také bylo možné uvrhnout Spojené státy do války ve Vietnamu. Amerika jí prohrála a byla zabita cela generace antikomunistů a antiglobalistů. Miliony lidí, kteří zemřeli v Korei a Indočíně vytvořily nové nezaplacené dluhy. To všechno bylo uvaleno na Ameriku a také vypadalo velmi dobře pro bankéře.

V červenci 1944, čtyřiačtyřiceti spojenci byla pod záštitou OSN uspořádaná konference v Bretton Woods. Na této konferenci, byly všechny měny uvázány na americký dolar. Kromě toho byl vytvořen MMF, který později většina zemi třetího světa, stejně jako značný počet lidi z Řecka, Irska, Itálie a dalších evropských zemích pojmenují imperialistickou pijavicí. V posledních letech, MMF ukradl více než 20 miliard dolarů irskému lidu a nedal jim nic na oplátku. Na téže konferenci byla vytvořena Světová banka, která například zakázala Egypťanům rozvoj nezávislého zemědělského systému tak, aby byl i nadále závislý na imperiální moci. Brettonwoodský systém měnových vztahů velmi dobře pracoval pro banky v Londýně a na Wall Street do 15. srpna 1971, kdy prezident Nixon zrušil zlatý standard v Americe.

Hotel Mount Washington, v němž se konference konala

Michael Hudson ve své knize "Super imperialismus" popsal, jak USA financovaly své války tím, že nafukovaly peněžní zásoby pro placení při obchodování. Po druhé světové válce jsme obdrželi od cizinců skutečné zboží, jako jsou automobily a oblečení výměnou za rychle znehodnocovaný papír. Když to Hudson vysvětlil v Pentagonu, jeden generál řekl: "No teda ...tímto přece okrádáme lidi."

Arabsko-izraelská válka (6. - 25. října 1973) byla předehrou k arabskému ropnému bojkotu. Saúdská Arábie se dne 17. října rozhodla snížit produkci ropy o 5 procent za měsíc. Dne 19. října, prezident Nixon dodává velkou zásobu zbraní a 2,2 miliardy dolarů jako pomoc pro Izrael. V reakci na to Saúdská Arábie oznamuje uvalení embarga na USA. V důsledku toho se cena ropy zvyšuje čtyřnásobně. Po arabském ropném bojkotu dolary mohly být použity k obchodování s ropou mezi zeměmi. Henry Kissinger založil petrodolarový standard. Pro petrodolary je důležité udržovat vysokou cenu ropy tak, aby v systému nedocházelo k přebytku dolarů, který by mohl způsobovat inflaci a zisk je investován do amerických státních dluhopisů. Petrodolarový standard vyžaduje konflikty na Blízkém východě pro zvýšení napětí a cen ropy. Zároveň vyžaduje, aby banky jako Goldman Sachs používaly trh s deriváty na nákup a prodej ropy a to až 27 krát po cestě z vrtu k čerpací stanici. Samozřejmě, vysoké ceny ropy zvyšují některé provozní náklady a způsobuji určitou nezaměstnanost, ale Wall Street to vesele udržuje před smrtí a nic jiného pro něj nemá význam.

Po přijetí dohody NAFTA v roce 1994 a následného znehodnocení čínského jüanu, Amerika přestěhovala 50.000 výrobních závodů do zahraničí. Toto navždy odřízlo cestu k obnově reálné ekonomiky. V roce 1996, hlava CalPERS (Kalifornský důchodový systém pro státní zaměstnance), Catherine Austin Fitts "řekla, že nemá smysl investovat do oživení americké ekonomiky, protože rozhodnutí o demontáži Ameriky již padlo. Později Katherine, dříve vedoucí partner investiční banky Dillon Read, měla rozhovor s jiným vedoucím manažerem fondů. Oba nezávisle dospěli ke stejnému závěru. Wall Street ukradl Američanům tolik peněz, že jediným řešením problému nedostatku penzijních fondů, spoření a penzijních účtu je genocida. Pro Wall Street je zabití desítek milionů Američanů prostě nutnost, protože desítky bilionů odcizených bankovními gangstery není možné splatit.

Aby si nikdo si myslel, že bankéři jsou hloupí, ale čestní lidé, můžeme zvážit svědectví bývalého zaměstnance Úřadu pro kontrolu drog, který řekl, že je nemožné dosáhnout spolupráce FEDu při vyšetřování praní špinavých peněz u "bank příliš velkých na vězení". Řekl, že 750 tun bankovek FEDu by mělo být repatriováno pouze jako jeden případ a pouze jednou bankou. Transakce více než deseti tisíc dolarů vyžadují psaní zvláštní zprávy. Případ, který uváděl 380 miliard, by vytvořil 38 milionů zpráv o desetitisícových transakcích nebo 38.000 záznamů o transakcích na milion dolarů. V kontrolovaném tisku je zakázána zmínka o tom, že Ben Bernanke a jeho předchůdce Alan Grispen jsou židé.

14. Předseda Rady guvernérů Federálního rezervního systému
V roce 1999, bankéři z Wall Street a politici, jenž byli jimi ovládaní vtloukly dva poslední hřebíky do rakve globální ekonomiky. Zrušily Glass-Steagallův zákon z roku 1933, který chránil investory před divokými investičními spekulacemi investičních bankéřů rozdělením na dva typy bank. To je důvod, proč banky, "příliš velké, na to aby seděli ve vězení" mají 227 bilionů dolarů potenciálních ztrát z nesplacených úvěrových selhání (CDS). V roce 1999 předseda Komise obchodování na burze Brooksley Born se pokusila vyřešit problém CDS. (Jedná se o hybrid mezi pojištěním a deriváty, sázka na budoucí hodnoty akcií nebo komodit) Věděla, že vedou svět ke kolapsu, protože, když banka prodává CDS a zároveň pojištuje kupujícího proti ztrátě hodnoty, jako to je například u řeckých dluhopisů, nejsou na platbu za tito možné pohledávky žádné peníze přiděleny. Někdo tvrdí, že celková nominální hodnota derivátů trhů a CDS je 1,5 kvadrilionů dolarů. HDP na světě je celkem 60 bilionů dolarů. Od roku 2008 až do konce roku 2011, Ben Bernanke vytvořil 30 bilionu dolaru, aby splatil špatná rozhodnutí a podvody bankéřů po celém světě.

V roce 2000, ve správný čas na začátku roku, Alan Greenspan začal zvyšovat úrokové sazby a utahovat peněžní zásoby,aby snížil akciový trh ještě před volbami, tak aby George W. Bush byl schopen vyhrát presidentství a uvázat Ameriku do války na straně Izraele. Podle plánu, tato "válka proti terorismu" by měla trvat tak dlouho, dokud by Amerika nezbankrotovala a neprohrála třetí světovou válku. Smyslem pro vytvoření NAFTA bylo natáhnout americké zásobovací trasy po nedůvěryhodné úvěrové mapě přes 8000 mil až do Číny, která by zaručila porážku Ameriky v třetí světové válce a neschopnost vymáhat desítky bilionů ukradených Wall Street

Desátého září 2001, ministr obrany Donald Rumsfeld a finanční inspektor Dov S. Zakheim, přiznaly pro CBS News, že nebyli schopni vystopovat, co se stalo s 2,3 triliony dolarů ve výdajích Ministerstva obrany. Catherine Austin Fitts ve svém článků se domnívá, že bankéřům bylo umožněno krást nejméně 3 nebo 4 miliardy dolarů týdně z federálních výdajů, které my, "nevolníci", nemáme právo kontrolovat.

11.09.2001 prostřednictvím elektronického systému pro dálkový přenos byl proveden únos čtyř letadel. Po dlouhou dobu před 11.9 v USA se neunášeli osobní letadla. V letu č.77, který údajně zasáhl Pentagon, se při analýze jeho částí na Institutu patologie ozbrojených sil nenalezlo arabské DNA. Bývalý voják "zelených baretu" Robert Andrews byl náměstek ministra obrany a velel americkým speciálním sílám. On na vlastní očí viděl výbuch bomby, která zabila auditory, snažících se vystopovat chybějící 2,3 trilionu dolarů. Na seznamu cestujících a posádky ze čtyř letadel, publikovaných na CNN nebyli Arabové. Nano-thermite, který uřeže ocelové konstrukce při 5200 stupních Fahrenheita (2871 stupňů Celsia) za dobu 2 sekund, existuje pouze v top-tajných laboratořích v USA a Izraeli. Ten byl objeven v prachu z WTC v New Yorku. Zničení budov bylo řízené.

Amerika zabila 2 miliony Iráčanů a Afghánců, utratila za to neuvěřitelných 2 triliony dolarů, z toho důvodu, že je chtěl zničit Izrael. Izrael si děla nárok na všechny země od Nilu k Eufratu, který jsou nyní osídleny 300 miliony gójů. Izraelským cílem je zapojit Ameriku do závěrečné války na Středním východě. Bude to útok a genocida, ve které Amerika podle plánu dostane smrtící úder. Nutno podotknout, že zabíjení nevinných civilistů je navrženo tak, aby demonstrovalo pýchu Ameriky a její opovržení muslimy. Když začne válka budou utlačované národy tohoto regionu zabíjet každého vojáka. Po skončení genocidy Američané, kteří neumřely hladem a ozářením, nebo snad na epidemii, budou dluhovými otroky Wall Street. Mimochodem, Íránci nemají žádné jaderné zbraně.

Nyní vidíme finální krok k plánovanému kolapsu dolaru a zotročení amerického lidu. Ben Bernanke řekl, že natiskne ještě víc peněz a bude kupovat cenné papíry finančních institucí s vládní zárukou (Federal Housing Administration, Federální hypotéční organizace) od zajišťovacích fondů za 100 centů na dolar. Reálná míra inflace nedávno překročila 12 procent. Za 2 měsíce zajišťovací fondy prodají své dluhopisy. Budou schopni investovat své zisky na akciovém trhu v naději, že akcie Apple vzrostou na ceně z 600 na 700 dolarů. Jelikož úrokové sazby u desetiletých dluhopisů vzrostly a pravděpodobně budou v růstu pokračovat, tak akciový trh a stávající dluhopisy budou v ceně padat. Jedinou bezpečnou investici může být investice do zboží nebo do zlatých a stříbrných prutů. Inflace se bude zrychlovat do té míry, než cena pohonných hmot bude mít vliv na všechny úrovně dodavatelského řetězce. Cizinci budou ještě rychleji utíkat od dolaru k prutům a zboží. Tento únik kapitálu bude nadále stimulovat inflaci a způsobí rychlý pokles na akciovém trhu.

Někdo tvrdí, že generálové, admirálové, plukovníci a námořní kapitáni spíše vyvolávají vzpouru, než spáchají sebevraždu, zapojením se do útoku na Írán.

Někteří z nich řekli, že situace se zhoršila do té míry, že lidé, kteří věděli, co se děje, ale hráli podle lží, si to teď rozmysleli. Nyní tito lidé konečně přijali skutečnost, kterou zbytek z nás se již naučil. Naši samozvaní vůdci naprosto zešíleli a pozabíjí nás všechny, pokud jím neřekneme Ne! Lidé, kteří se probudily na výzvu pravdy, nejsou přitom agresivní. Pokud politici někdy vydají rozkaz k zahájení třetí světové války útokem na Írán, americká armáda odpoví v tichosti a zatkne všechny, kdo se podepsal pod preventivní válku, která je vnímána jako trestný čin podle mezinárodního společenství. Měly by tam být zahrnutí i bankéři, kteří ukradli desítky bilionů dolarů a tím spáchali zradu.

Dolar zemře a ekonomika bude vyžadovat resuscitaci, aby se zabránilo hladu ve světě. Ale aspoň my můžeme zachránit sami sebe a říct Ne vypuknutí třetí světové války a zabíjení miliardy lidí.

Poznámky : 

911: Short And Powerful Questions

http://vidrebel.wordpress.com/2011/08/04/911-short-and-powerful-questions/

Catherine Austin Fitts On Genocide And The Looting Of America

http://vidrebel.wordpress.com/2012/03/04/catherine-austin-fitts-on-genocide-and-the-looting-of-america/

If You Do Not Learn Real History, You Will Be Dead Really Soon.

http://vidrebel.wordpress.com/2011/10/04/if-you-do-not-learn-real-history-you-will-be-dead-really-soon/

LOL!! I Stole 3.5 Trillion Dollars From You. I Dare You To Do Something.

http://vidrebel.wordpress.com/2011/07/31/lol-i-stole-3-5-trillion-dollars-from-you-i-dare-you-to-do-something/

Zdroj : http://mixednews.ru


1 komentář:

  1. The Key to Economic Recovery; Kucinich Explains Monetary Reform:
    http://www.youtube.com/watch?v=0CaYuss28HQ

    OdpovědětVymazat