6. 8. 2012

Klimateror namířený proti Číně a Koreji vyvolal záplavy v Rusku


Šokující zpráva, kterou pro prezidenta Putina připravilo Ministerstvo pro naléhavé situace (EMERCOM) o katastrofální povodni ze 7. července 2012, která zničila jihoruské kavkazské město Krymsk, zabila 171 lidí a poškodila více než 4000 domů, praví, že před touto pohromou nebylo vydáno žádné včasné varování, protože její příčinou byla, jak uvedl ministr obrany Anatolij Serdjukov „extrémní a kontrole se vymknuvší událost meteorologické války, kterou provádí NATO-USA“.
Podle této zprávy až dosud nejsou „žádné aktivní komunikační systémy“ mezi ministerstvy, když dojde k takovéto události, protože mise ministerstva pro naléhavé záležitosti a ministerstva obrany byly v konfliktu kvůli radarovým snímkům této extrémní bouře, která dostala klasifikační stupeň „Nejvyšší závažnosti“, vztahující se na události, jejichž zveřejnění by způsobilo škodu celé Ruské federaci.


Systém HAARP

Zmíněná škoda, jíž se obávalo ministerstvo obrany, kdyby tyto radarové snímky byly zveřejněny a veřejnost varována před bouří, jak říká zpráva, by spočívala v tom, že NATO a USA by se dozvěděly o schopnosti Ruska monitorovat a sledovat tyto „válečné meteorologické události“ předtím, než k nim dojde, vzhledem k jejich jedinečným „geomagnetickým znakům“.A co se jeví ještě více jako science-fiction, je fakt, že tato zpráva varuje, že NATO-USA válečné meteorologické experimenty byly tento rok provedeny poprvé a že to, co způsobilo katastrofální povodeň v Krymsku, zahrnuje vytváření „elektromagnetických přehrad“, které blokují zemské „atmosférické řeky“, což způsobuje vznik masívních záplav nebo sucha v nepřátelských zemích.Atmosférická řeka (http://en.wikipedia.org) je úzký koridor či soubor vláken koncentrované vlhkosti v atmosféře. Atmosférické řeky se sestávají z úzkých svazků zvýšeného transportu vody, typicky podél rozmezí mezi rozsáhlými oblastmi odchylujícího se povrchového proudění vzduchu a zahrnují i některé frontální zóny ve spojení s extratropickými cyklónami, které se formují nad oceány.


Tento termín vytvořili původně badatelé Reginald Newell a Yong Zhu u Massachusettského Institutu technologií počátkem 90. let, aby zachycoval úzký tvar v něm obsažených per vlhkosti. Atmosférické řeky jsou typicky dlouhé několik tisíc kilometrů a široké pouze několik set kilometrů. Jediná z nich může nést více vody než největší pozemská řeka Amazonka. Na jedné polokouli je typicky současně 3-5 takových úzkých per. 

Naneštěstí pro celý svět, jak pokračuje zpráva, NATO a USA začaly naplňovat nejhorší plány naznačené v srpnu 1996 v dokumentu amerického letectva „Počasí jako multiplikátor síly: Vlastnit počasí v roce 2025“ (link na oficiální US Air Force v PDF), kde se v resumé praví:

„Vysoce riskantní, vysoce účinný podnik, modifikace počasí, obsahuje dilema ne nepodobné štěpení atomu. Protože některé segmenty společnosti budou vždy odmítat zkoumat kontroverzní témata jako modifikace počasí. Ohromné vojenské možnosti, které by mohly vzniknout využitím tohoto pole, tak zůstanou pro ně vždy neznámé. Od podpory přátelských operací či rozložení nepřátelských operací přizpůsobováním místních přirozených vzorců počasí až po nadvládu nad globálním komunikacemi a kontrolu prostoru nabízí modifikace počasí válečníkům širokou škálu možností k porážce či zkrocení nepřítele.

V nejširším smyslu může být modifikace počasí rozdělena na dvě hlavní kategorie: potlačení a intenzifikace vzorců počasí. V extrémních případech může obsahovat vytvoření zcela nových vzorců počasí, zmírnění či kontrolu nad extrémními bouřemi i změnu globálního klimatu v dalekosáhlém a dlouhodobém měřítku.“

Jak praví dále zpráva, je důležité si povšimnout, že „válečná meteorologická událost“, která zničila Krymsk, byla silami NATO a USA namířena proti Číně, Severní Koreji a Íránu. První dva státy byly postiženy bezprecedentními zabíjejícími dešti a záplavami, a poslední postižen katastrofálním suchem.

Íránský viceprezident Hassan Mousavi se 17. července stal prvním světovým vůdcem, který veřejně promluvil o těchto „meteorologických válkách“ vedených NATO a USA: „Světová arogance a kolonista(termíny užívané v Íránu k označení západu) ovlivňují klimatické podmínky vÍránu za použití technologie .. Sucho je akutním problémem a soft válka je zdeevidentní ... Takový stupeň sucha není normální.“  


Nejenže toto sucho v Íránu není normální, říká zpráva, ale i sucho v Americké obilné oblasti, které se bezprecedentním způsobem prohlubuje http://news.yahoo.com/us-drought-woes-deepen-205015591.html , je způsobováno těmito „meteorologickými válkami“, které naprosto ničí normální toky zemských atmosférických řek, jevících se nyní jako „totálně mimo kontrolu“ a může trvat roky, možná desetiletí, než se obnoví. 

Bezprostřední následek tohoto historického sucha v USA, které se dále zhoršuje a postihuje již 2/3 USA, vyvolává obavy z katastrofální globální potravinové krize. Takové sucho bývá jednou či dvakrát za století, ale závažnější je, že nikdo se nepřipravuje...

Není tak docela pravda, že se nikdo nepřipravuje, protože americké vojenské síly a ministerstvo obrany vydaly „urgentní objednávky“ na vybavení proti masovým nepokojům.Bohužel to se nedá říci o lidech na Západě, kteří jako vždy nadále ignorují brutální pravdy a dále žijí v pohádkové zemi lží mainstreamových médií, které jsou přijímány navzdory veškeré logice a zdravému rozumu ... a k čemu je jim vlastně pravda, když už to vzdali?3 komentáře:

  1. Jediná možnost teď bude asi vybombardovat kus Aljašky.. Rusko fandíme ti! Číno, Iráne, Kazachstáne, Mongolsko, Indie, Tádžikistáne, Pákistáne, Uzbekistáne, Kyrgyzstáne, KLDR, Taj-wane , Japonsko, Svobodný lide Iráku, Lybie, Afgánistánu a ostatních zemí, fandíme vám, fándíme vám v boji proti diktatuře jménem USA a EU, společně je porazíte! Nenechte se zastrašit propagandou a drahýma hračkama co mají! Na sílu člověka nemají!!!

    OdpovědětVymazat
  2. spojme vědomí proti teroru a diktatuře, spojené vědomí (uvědomění si Jednoty) je všemocné

    OdpovědětVymazat
  3. Pravda. Jiná obrana není

    OdpovědětVymazat