20. 9. 2012

Melinda Gates: plánování rodiny znamená sterilizaci žen v rozvojových zemích

Bill a Melinda Gates Foundation (FBMG) zorganizoval Londýnský summit Plánování Rodiny (MSP), kde se budou zvažovat způsoby řešení problému eugeniky a vylidňování v rámci boje za práva žen.
  

Tam by se měli setkat se zástupci vlád a korporací, kde se budou uzavírat smlouvy na výrobu a dodávky antikoncepce. Kromě toho, FBMG plánuje zvýšit celkový počet finančních prostředků na podporu vylidňování v zemích třetího světa.

Gatesová vydala propagandistický kreslený film, kde propaguje kampaň sterilizace milionů žen pomocí Depo-Preovera. Také uvedla na konferenci TEDxChange, že je to nejlepší nástroj, protože umožňuje ženám dostat vakcínu za manželovými zády. Gatesová řekla: "Bohužel, v letošním roce bude mít miliarda párů sex .." a jedinou útěchou pro Melindu Gates je, že sterilizace pomocí antikoncepce "dá ženám právo rozhodovat" o tom jestli mít dítě nebo ne.

K propagandistickým účelům byl vytvořen speciální kreslený film. Jsou v něm ženy tmavé barvy v podobě brambor, které mají velmi šťastný život, protože mají málo dětí. V textu se uvádí, že zabráněním početí je možné se zbavit 600 tisíc lidí. Cestou k tomu je antikoncepce a sterilizace.

"Animák" je extrémně urážející a rasistický. Jasně ukazuje, jak elita moderní společnosti, z jejichž peněz se natočil film, vidí lidi z rozvojových zemí, které mají v úmyslu zachránit. Narážky na nedostatky barevných, které potřebují dobročinnost, nepotěšily dokonce ani příznivce fondu. Podle většiny nevzbuzuje aktuální verze filmu důvěru a je třeba ji předělat.
Melinda Gates podporuje výlučně převahu žen. Chtěla by, aby v rodině byla jen jedna žena a jedno dítě.


Zdroj : http://kartinamira.info

  

1 komentář:

  1. Já s ní souhlasím, to není o tom "vyhubit černochy", ale dát těm ženám možnost dělat v životě taky něco jinýho, než rodit. Těžko to pochopíte, když se nevcítite do kůže africké ženy. Manžel je věčně někde v hajzlu (v lepším případě pracuje, v horším případě šoustá nějaký prostitutky, večer přijde domů, ojede ženu (někdy ji nakazí kapavkou nebo AIDS), někdy přinese peníze nebo nějaký jídlo, někdy ne (nevydělá nebo to propije) - děti nemají co jíst - tak umřou - udělají se nový - ženská je věčně těhotná, stará se o 4,5,6,7 dětí - žebrá, páč manžel se nestará a je furt v řiti - znásilní ji soused - manžel ji zbije - a ojede - nemá kam utéct - nemůže pracovat (stará se o tolik dětí a je v tom, ale MD ještě do Afriky nedorazila) - zkrátka je naprosto existenčně závislá na tom drbanovi, kterej někde chlastá, ale je přesto vládcem jejího života - TOHLE CHCE MELINDA ZMĚNIT!!! Snížit tu závislost žen na mužích pomocí emancipace - a prvním krokem je, že nebudou pořád rodit.
    Navíc planeta je přelidněná, téměř celý svět to chápe, přírůstek obyvatelstva je v Evropě, severní Americe, Číně záporný a jižní Americe, Asii, Oceánii nulový, jen Afrika a Arabové se množí jak králíci. Průměrná míra plodnosti v Africe je cca 6 dětí na jednu ženu a přes 4 mají pouze Afganistán, Irák, Jemen, Palestina a 35 afrických států (Niger přes 7), takže hormonální antikoncepce jim rozhodně neuškodí (musí se aplikovat tajně, páč muži by to odmítli - proto nelze používat kondomy) a sterilizace je nabízena pouze ženám které už mají děti (nejméně dvě), takže nevím, kde vidíte problém. Copak Evropanky, které berou antikoncepci naprosto běžně a dobrovolně mají právo určovat, kdo se narodí a kdo ne? Cítíte tu nesmyslnost vašeho tvrzení?

    OdpovědětVymazat