12. 9. 2012

Pentagon připravuje přeškolovací tábory pro politické aktivisty

Prvního května 1971, americká armáda obklíčila přibližně sedům tisíc protestujících, které soustředila na stadionu ve Washington DC. Stadion byl použitý jako ”polní” trestanecký tábor. Změnilo se něco za 40 let?
-->
Uniklý dokument ministerstva obrany ”FM 3-39.40,” který byl v těchto dnech (nespočet krát) zveřejněný na webu ”Internment and Resettlement Operations,” poskytuje šokující podrobnosti o plánované administraci zadržených politických aktivistů v internačních táborech doma i v zahraničí. Dokument představuje směrnice a praktiky na převýchovu ”neposlušných” aktivistů, jako pokus o jich opětovnou integraci do společnosti.

Jones prostřednictvím globálního zpravodajského kanálu RT objasňuje co to znamená pro celosvětovou populaci.


Praktiky přeškolovacích táborů jsou známe z nedávné minulosti z míst jako Guantanamo. Část zadržených je po mučení a zneužívaní odsouzená k prospěšným pracím. Jedinci, u kterých převýchova nepřipadá v úvahu jsou často věznění na doživotí. Proces probíhá bez soudního dohledu podle pravidel vojenské policie. Trestanecký tábor se mění na výcvikové středisko, kde jsou připravovaní noví dvojití agenti a kolaboranti (jako derivát Al-Qaedy) běžně použitý za účelem vyvolaní konfliktů podobných Líbyi.

”Školitelka” vojenské policie pózuje s oběti naložené v ledě. (Irak)
Foto: ABC
Americká vláda horečně najímá personál pro stovky existujících táborů napříč krajinou, které prochází obnovou a doplňováním materiálového vybavení.Zdroje: http://www.voxvictims.com  RT   infowars.com


-->

Žádné komentáře:

Okomentovat