16. 11. 2012

Gerald Celente varoval před pravděpodobností 3. světové války

Předpověď, o které se jedná v tomto rozhovoru, se týká naších životů v roce 2013 a dále. Celente věří, že v průběhu příštích čtyř let začne 3. světová válka a důvodem bude to, co se děje v ekonomice právě teď. Nabízíme vám výňatek z rozhovoru v roce 2012, kde se projednali možné varianty budoucnosti Íránu, Číny, Ruska atd. Investujte do zlata a stříbra, skladujte potraviny a další životně důležité věci pro to, aby jste byli připraveni.  
„Jak vidíte svět v příštích čtyřech letech?“

„Mám velký strach ze světové války. A mluvím o tom. Víme, že historie se opakuje. Kolaps v roce 1921, Velká deprese, měnové války, obchodní války, světová válka. Panika. Probíhá teď deprese? V naší zemi všechno záleží na tom, s jakými čísly se operuje. Jak říkal můj zesnulý otec: „Přestaň poslouchat co ti říkají ostatní a přemýšlej vlastní hlavou.“ Takže říkám to, jak to vidím a snažím se pobouzet lidi, aby jednali sami za sebe.“

Existuje webová stránka s názvem „Shadowstats“ kde se můžete podívat na zveřejněné údaje. Uvádí se, že nezaměstnanost ve Spojených státech se pohybuje mezi 16 a 22 procenty, ale tohle se neděje jen ve Spojených státech. Deprese sevřela Španělsko, Řecko, Portugalsko, Irsko a mnoho zemí ve východní Evropě.

Velkou depresi následovaly měnové války. Probíhají nyní měnové války? Vznikají rizikové podniky, následované devalvaci měny, která má za cíl vyvážet více zboží. A nyní slyšíme prohlášení ministra financí Brazílie Manteghiho, o tom že probíhají měnové války.

Čína znehodnocuje měnu, Spojené státy, Evropa - vše závisí na tom, jakou měnu používají, aby mohli více vyvážet.

Co se týče obchodních válek, podívejte se prezidentské reality show. Romney a Obama sami vyvolávají obchodní války. Obama se chlubí tvrdou pozicí ve vztahu k Číně.

Na závěr světová válka, ta už začala. Podívejte se, co se děje ve světě. Válka v Jemenu a Bahrajnu. V Kuvajtu, kde válka probíhá právě nyní. Desítky tisíc lidí jsou bez domova. Válka v Libyi. Nyní ještě Sýrie, Turecko ... a Libanon jde také stejným směrem.

Podívejme se do Evropy, kde miliony lidí vyšli do ulic. Ti, kteří přišli o všechno, nemají práci a mnoho z nich nemá ani na jídlo.

Takže, dle mého, jsme na pokraji strašlivé světové války 21. století. A co se týče nejdůležitějších třech debat, na které jsem se podíval, tak pokud jde o zahraniční politiku, všechno to znělo stejně a kolikrát ještě hůře. V příštích čtyřech letech nás potáhnou do světové války.


Zdroj : http://mixednews.ru  

Žádné komentáře:

Okomentovat