17. 12. 2012

Tajné zasedání v Londýně: Kují se pikle jak rozjet válku v Sýrii bez autorizace RB OSN.

Pamatujete si, jak se říkalo, že Libye "nebude dalším Irákem" tzn. katastrofou, protože byla vzata "mnohá ponaučení"? Jak se dalo očekávat, zničená města a sociální struktura Libye se mrazivě podobá Iráku. Nyní je na řadě Sýrie, ale Sýrie "nebude další Libyí", ano, chyby se staly, ale poučení byla vzata znovu.


  
Titulním příběhem londýnský Independent (11.12.2012) hlásí o "plánu pro mezinárodní koalici o poskytnutí vzdušné a námořní podpory" a také o "vojenském výcviku opozice", komentuje to tím, že "zásah Západu je nyní považován za nezbytný, protože občanská válka dosáhla bodu zvratu,". A samozřejmě mezi Británií, Francií a Spojenými státy panuje shoda - "žádná vojenská bota na zemi".

To je výsledkem nedávné tajné schůze v Londýně, pořádané Sirem Davidem Richardsem, který stojí v čele ozbrojených sil Velké Británie. Účastníky konzultace bylo "vojenské vedení Francie, Turecka, Jordánska, Kataru, Spojených arabských emirátů, a" (překvápko) "třihvězdičkový americký generál." Noviny uvádí: "Strategie byla projednávána detailně" spolu s dalšími vládními ministry Spojeného království , a také "jejich kolegy ze spojeneckých zemí", kteří se rovněž účastnili tohoto jednání s cílem spiknutí a nezákonného svržení vlády a vůdce suverénního státu.

«L'Angleterre, ah, la perfide Angleterre ...» («Anglie, oh zákeřná Anglie») - Výraz, který jak se věří se vztahuje k 16. století, a je používán ve vztahu k Velké Británii v souvislosti s akty "dvojí hry, zrady a neloajálnosti" ve vztazích s jinými státy, jak uhlazeně popisuje Wikipedia.

Premiér Cameron se rozhodl vtáhnout Británii do dalšího krveprolití aniž by se ponaučil ze svého destruktivního zásahu v Libyi - je to smutné, ale "... pevně věří, že Británie by měla vyvinout větší úsilí k ukončení konfliktu ... "Pokud k tomu dojde, nebude to poprvé a není divu, že ministr zahraničí Hague (" člen "Conservative Friends of Israel" od 16 let ") už dlouho trvá na tom, že by Británie měla vyzbrojovat rebely a slibuje na to poskytnout významnou částku.

Na setkání bylo zdánlivě lehkovážně rozhodnuto, že kvůli oněm "botám na zemi", jakákoliv další invaze je vyloučená (ještě uvidíme), a "výcvikové tábory mohou být organizovány v Turecku"

Použití leteckých a námořních sil sebou nese "obvinění, že Západ, stejně jako v případě Libye, provádí silovou změnu režimu."

Odchylku operace od naplánovaných úkolů lze vidět snadno.

Dále se uvádí slova vysokého činitele ve White Hall: "Pokud to stojí za to dělat, pak se to musí dělat profesionálně, cvičit svobodnou syrskou armádu a poskytovat jim podporu ze vzduchu i moře"

Z toho vyplývá, že další krvavá intervence "je nevyhnutelná". Francouzští vojenští poradci, jak se zdá, se zjevili v Libanonu a dostali se do kontaktu s povstaleckými skupinami, a o "Spojených státech se říká, že máji připravené zbraně v Libyi pro budoucí dodávky rebelům".

Předpokládá se, že operace bude provedena bez souhlasu OSN, stejně jako v Iráku, jelikož by téměř jistě byla zablokována v Radě bezpečnosti, a to Čínou a Ruskem.

Zůstává otázka za milion, budou Rusko a Čína jen tiše sedět v koutě a dívat se na další krveprolití a svržení vlády, po tom co je tak napálili v Libyi?

Ou, a bude tu nějaký další nešťastník typu velvyslance Christophera Stevense, který by přistál se zástupem hrdlořezů vyzbrojených americkou armádou na nákladní lodi naládované zbraněmi a vybavením? Nebo už americkým "diplomatům" došla odvaha po ošklivých událostech které se staly 11. září v Benghází?

Zdroj : http://www.globalresearch.ca  

1 komentář:

  1. len aby sa rusi neposrali a nestiahli sa..pevne verim ze nie..

    OdpovědětVymazat