17. 12. 2012

Vatikán vyzval ke světové vládě a NWO

Hlava katolické církve, papež Benedikt XVI., vyzval k vytvoření světové vlády a nového světového řádu.


  

Ve svém projevu na Papežské radě 3.12.2012 papež vyzval k „budování globální komunity s příslušnou jurisdikcí“ sloužící „pro dobro lidí“.

Jako prostředek k ochraně globálního míru a spravedlnosti, papežova vize vytvořit světovou vládu a nový světový řád není založena na vytvoření jednoho super-státu, ale nového řídícího subjektu, který by nabídl politikům, kteří se nachází u moci a jsou zodpovědní za rozhodování, kritéria pro hodnocení a doporučení pro další opatření.

Papež řekl:

Navrhovaný subjekt (světová vláda) by neměla být supervelmocí, soustředěna v rukou několika málo lidí, kteří by vládli nad ostatními a vykořisťovali nejslabší.

Papež sdílel jeho vizi nového orgánu jako „morální síly“ nebo morální autority, který by měl „moc ovlivňovat, v souladu s rozumem, to znamená, že by to byla kolektivní síla, ve své pravomoci omezená zákonem“.

Tyto nedávné připomínky papežem a katolickou církví jsou stěží překvapivé, vzhledem k tomu, že v roce 2010 se katolická církev snažila vytvořit novou globální centrální banku, která by byla odpovědná za regulaci globálního finančního odvětví a mezinárodní měnové masy.

Jak bylo hlášeno, Vatikán se snaží vytvořit „nadnárodní vládu“, která by měla globální rozsah a „univerzální jurisdikci“ pro vedení a řízení globální ekonomické politiky a rozhodování.

Nový čínský impuls pro užší vztahy s Ruskem, růst intervence OSN s ohledem na kontrolu internetu a nedávné připomínky ze strany katolické církve, to vše poukazuje na skutečnost, že nový světový řád nastaví kurz, ze kterého se svět nemusí zotavit.


Zdroj : http://www.theglobalistreport.com  

1 komentář: