15. 3. 2013

CIA vyvinula rakovinotvornou zbraň už v 70.letech

Skeptikům, kteří pochybují o tom, že CIA mohla přiložit ruku ke smrti Huga Cháveze na rakovinu, doporučujeme, aby se podívali na zařízení v následujícím videu. Tuhle zbraň CIA vyvinula už 70.letech, možná i dříve.  
Ve videu je zbraň popsána jako způsobující srdeční infarkt. Rakovina se nezmiňuje. Nicméně víme, že CIA využívala bývalého prezidenta „American Cancer Society“ Altona Oshnera v oblasti skrytého výzkumu rakoviny pro potřeby agentury.

Tohle je samozřejmě víc, než jen náhoda, když značný počet latinskoamerických vůdců zemřelo na rakovinu.

Zde je názor specialistů:

Tento případ by se hodil pro „X-Files“ nebo milovníky konspiračních teorií, když venezuelský prezident Hugo Chávez řekl, že Spojené státy možná našly způsob, jak proměnit rakovinu ve zbraň, poté, co několik latinskoamerických vůdců dostalo tuto diagnózu. Seznam obsahuje bývalého argentinského prezidenta Nestora Kirchnera (rakovina tlustého střeva), brazilského prezidenta Dilmaha Rousseffa (lymfom), bývalého kubánského prezidenta Fidela Castro (rakovina žaludku), bolivijského prezidenta Evo Moralese (rakovina nosohltanu) a paraguayského prezidenta Fernanda Luga (opět lymfom). Položme si otázku - co mají všichni společného, kromě diagnózy rakoviny? Všichni jsou vůdci levého křídla. Náhoda?

Seznam dalších obětí může zahrnovat pan-afrikanistu Kwame Ture, jamajského reggae hudebníka Boba Marleyho a předsedu vlády Dominikánské republiky Rosiera Douglase.

Ještě vzpomeneme Jacka Rubyho, který zastřelil Lee Harvey Oswalda. Ruby zemřel na rakovinu plic v roce 1967. „Bylo divné, že nádorové buňky v jeho těle nebyly toho typu, který se obvykle nachází v dýchacím systému,“ píší odborníci. „Ujišťoval svoji rodinu, že mu vstříkli nádorové buňky ve vězení, při léčbě injekcemi na nachlazení. Zemřel, protože musel svědčit před americkým Kongresem.“

Pokud si myslíte, že vláda se nezapojuje do vražd svých kritiků a odpůrců, vzpomeňte si na vraždu Alexandra Litviněnka, bývalého důstojníka ruské Federální bezpečnostní služby, který zemřel v Londýně na otravu poloniem 210. Široce se věří, že Litviněnko, který se snažil o politický azyl, byl zabit ruskou vládou.

Poznámka překladatele :
Podle další verze byl Alexander Litviněnko dvojitý agent (MI6/FSB) a měl styky s finančními magnáty jako Boris Berezovskij nebo Akhmed Zakajev, nechvalně známý militantní vůdce z Čečenska, který našel útočiště v Londýně. Otec Litviněnka se později omluvil Putinovi za vše, co o něm říkal. Takže, jak to s ním ve skutečnosti bylo, zůstává otázkou.


 Více zde :
Nicméně, Sověti byli známí pro jejich zabíjení disidentů pomocí „bulharského deštníku“ - pneumatického zařízení, které střílí malé jedovaté kapsle obsahující ricin. Široce se věřilo, že bulharský spisovatel a disident Georgi Markov byl zabit v Londýně v roce 1978 právě touto zbraní. Tato zbraň byla taky údajně zapojena do neúspěšného pokusu odstranit bulharského novináře Vladimira Kostova v Paříži. Říká se, že bulharská tajná služba pracovala v tandemu s KGB pro vraždy disidentů.

Zdroje : http://www.infowars.com http://mixednews.ru


  

Žádné komentáře:

Okomentovat