22. 3. 2013

Členové „Muslimského bratrstva“ pracují v americké administrativě

Egyptský časopis „Rose El-Youssef“ publikoval skandální příběh o tom, jak se členové „Muslimského bratrstva“ dostali do administrace prezidenta Baracka Obamy, a podle časopisu, mají „vliv na americkou zahraniční politiku v příznivém směru pro globální islamismus“, hlásí MIGnews.  

Podle časopisu v administraci pracují následující členové „Muslimského bratrstva“:

Arif Alikhan, náměstek ministra vnitřní bezpečnosti USA. Alikhan je jedním ze zakladatelů Světové islámské organizace, kterou časopis označil „dceřinou společností bratrstva“. Alikhan je údajně zodpovědný za „arabský směr“ v administraci a za přímý kontakt mezi USA a „arabským jarem“.

Mohammed Elibiari , člen poradního sboru pro národní bezpečnost. Eliabari je známý obdivovatel zakladatele moderního islámského fundamentalismu, Sayyida Qutba, který byl pověšen Egypťany v roce 1966. Časopis tvrdí, že Eliabari „poskytuje“ tajné databáze ministerstva národní bezpečnosti islamistům.

Eliabari je také jedním z tvůrců protiteroristické strategie Obamy. Eliabari údajně napsal Obamův projev, v němž americký prezident vyzval k rezignaci Husního Mubaraka.

Rashid Hussain, zvláštní vyslanec USA v Organizaci islámské konference. Má rozsáhlé vazby na muslimské fundamentalistické organizace v USA. Víme, že se zúčastnil setkání v Radě amerických muslimů, v čele které stál odsouzený za financování terorismu, Abdulrahman Alamoudi.

Salam Al-Marayati, zakladatel Muslimské rady Public Relations (MPAK). Al-Marayati je jedním z nejvlivnějších amerických muslimů. Podle časopisu, je úzce spjat s „Muslimským bratrstvem“.

Imám Mohamed Magid, vedoucí Islámské společnosti Severní Ameriky (ISNA). ISNA byla založena členy „bratrstva“. V roce 2011 Barack Obama jmenoval Magida poradcem ministerstva národní bezpečnosti. Je také údajné poradcem v FBI a ministerstvu zahraničí.

Eboo Patel, člen prezidentské rady náboženské spolupráce. Patel je přítelem Hani Ramadana, vnuk zakladatele „bratrstva“ Hasana al-Bana a člen muslimského studentského sdružení, které časopis nazývá „velkou organizací bratrstva“.

První zprávy v arabském tisku o tom, že USA a islamisté se dohodli, se objevily v listopadu 2011.

Zdroj : http://telegrafist.org


  

Žádné komentáře:

Okomentovat