5. 3. 2013

Gerd-Helmut Komossa : Německo není suverénní a podle paktu je podřízeno USA až do roku 2099
  

Německo nedávno začalo velmi "náhle" řešit otázku, kde se vlastně nachází jejích zlaté rezervy. Větší část je uložena v Londýně a ve Washingtonu, trocha je v Paříži. Proč dnešní Německo drží své zlaté rezervy všude jinde, ale ne u sebe? Vzhledem k tomu, že Německo dnes není suverénní stát. Teprve se snaží postupně vracet suverenitu od Anglosaských "přátel".

Pro ty, kteří pochybují o pravdivosti tohoto tvrzení, bývalý šéf západoněmecké vojenské rozvědky, bývalý generál NATO Gerd-Helmut Komossa napsal knihu. Ve své práci "Německá karta", tvrdí, že Německo není suverénní a podle paktu je podřízeno USA až do roku 2099.

Kupodivu, západní a zejména německá média o tomto příběhu vůbec nemluví. Téměř úplné ticho. Ruský kanál "RT" na toto téma udělal reportáž.

 Nabízíme vám video "RT" v angličtině, ke kterému jsme udělaly české titulky.

 "Prošel jsem celý internet. Existují 2-3 kopie tohoto filmu v angličtině v originále a dvě kopie videa s německými titulky na německém internetu. To je vše, nic víc, žádné televizní debaty a diskuse o této knize, jak v německém tak i anglickém jazyce. Tato kniha není přeložena do žádného jiného jazyka kromě ruštiny, i když od doby prvního vydání v Rakousku v roce 2007 uběhlo už více než 5 let. Prostě nic, absolutně mrtvé ticho v západním tisku. Zatímco kniha není jen tak od někoho, ale od šéfa německé vojenské rozvědky a generála NATO. "

Jsem si jist, že zpráva "RT" může být dobrým argumentem, a skvělou ukázkou toho, jak to ve skutečnosti chodí ve světové politice.

Zdroj : www.rt.com http://nstarikov.ru

  

1 komentář:

  1. Tejto teme - Nemecko pod spravou USA sa okrajovo venoval aj Andreas Klaus vo svojej prednaske vo Svajciarsku:
    http://slovensko.co.uk/andreas-claus-prednaska/


    OdpovědětVymazat