6. 6. 2013

Bude senátor McCain na seznamu amerických teroristů?

McCainův utajený výlet na syrské území a jeho bratříčkování s tamějšími teroristy hledanými v USA ukazuje, do jaké absurdní situace se dostává americká zahraniční politika.
  

Není příliš pravděpodobné, že by známý republikánský senátor McCain skončil na seznamu Obamova matrixu, to jest programu cíleného zabíjení amerických občanů napojených na teroristické skupiny. McCainův utajený výlet na syrské území a jeho bratříčkování s tamějšími povstalci ukazuje, do jaké absurdní situace se dostává americká zahraniční politika. Podívejte se na politickou satiru Jona Stewarta, viz video.

McCain se zde potkal s teroristy, který jsou na seznamech americké CIA a jsou podezřelí z útoků na americký konzulát v Benghází. Senátor, mediální partyzán na volné noze, se omlouval s tím, že se s nimi oficiálně nesetkal. Škoda, že mu neukázali visačku se jmény, kde by bylo napsáno, že jsou teroristé. Viz obrázek s patřičným komuniké.

No ale víš, Charlie, to jsou jen izolované incidenty lidí, kteří jsou vydrážděni válkou a jsou naštvaní. A to se v bojích stává.

McCain, hrdina z vietnamské války, jistě ví, o čem mluví. Byl nasazen do leteckých bojů ve stejné době, kdy probíhaly čistky ve vesnicích jako My-Lai, byl sestřelen a strávil nějaký čas ve vietnamském zajetí. Díky slušnému zacházení se mohl vrátit domů. Je nejvýš charakteristické, že tento člověk omlouvá univerzálním klišé „boje za svobodu“ povstalecká zvěrstva na civilistech a jejich použití teroru. Na jednání a slovech tohoto prominentního Republikána je vidět v celé nahotě rozpor západní politiky vůči Sýrii.
Zdroj : http://news.e-republika.cz

  

Žádné komentáře:

Okomentovat