20. 6. 2013

Čím Putin pohrozil Západu na summitu G8? Amerika prohrála Blízký východ

Vladimir Putin připomenul Západu, že Rusko je suverénní stát a provádí legální transakce se suverénní Syrskou republikou
  

Navíc, v reakci na zasílání zbraní syrským opozičním gangům, Rusko dodá do Sýrie nejnovější zbraně. Tyto zbraně budou poprvé vyvezené mimo Rusko a budou doprovázeny ruskými vojenskými odborníky.

Tahle nová tajná zbraň, která nemá ve světě obdoby, bude poskytnuta syrské armádě k obraně proti potenciálním vnějším agresorům.

Pokud Západ skutečně začne dodávky zbrani žoldnéřům, pak bude následovat tohle:

Rusko dodá syrské armádě dělostřelecký systém s dosahem až 60 km. Jedná se o nejsilnější systém tohoto typu na světě. Je schopen zničit všechny cíle v případě porušení Syrské hranice.

 Web britské rozvědky nedávno uvedl, že tohle je ruská odpověď na vojenské přípravy NATO proti Sýrii.

Spolu s tím Rusko garantuje, že tyto zbraně nebudou použité proti Izraeli, pokud Izrael nebude zasahovat do syrského konfliktu na straně Takfiristů a gangu.

Takhle Vladimir Putin reagoval na slova amerického prezidenta.

Jestliže Obama slíbil ve svém projevu dne 15. června, že pomůže gangům žoldáků vyzbrojením, pak Vladimir Putin dne 16. června v Londýně dal jasně najevo, že Západ nutí Rusko vyzbrojit Sýrii velmi moderními zbraněmi, o kterých nikdo neví. Spolu s tím Rusko dodá rakety "země - moře", které jsou schopné zničit jakoukoli válečnou loď agresora ve vzdálenosti 250 km od pobřeží Sýrie.

Z druhé strany Írán pohrozil, že odpoví Saudské Arábii a dalším státům Perského zálivu raketami, pokud zaútočí Sýrii, a že ropné vrty a rafinérie budou zničené. Cena ropy na světových trzích se prudce zvýší na 200 dolarů, což zrcadlově dopadne na Ameriku. Takový úder americká ekonomika neustojí, píšou noviny "Ad Diyar".

Zpráva z Bejrútu ze dne 18. června.

Mimochodem pro zapomnětlivé: dvě války se Západem Vladimir Putin již vyhrál. Čečensko a Gruzie ...

Zdroje : http://trueinform.ru http://www.dampress.net


  

Žádné komentáře:

Okomentovat