4. 9. 2013

Čína údajně poslala lodě námořnictva ČLOA ke břehům Sýrie

Zdá se, navzdory tomu, že politická rozhodnutí poslat lodě byla přijata před dlouhou dobu, dozvídáme se o tom teprve nyní z neoficiálních zdrojů. Čínský armádní blog, který se specializuje na články o vojenské technice USA, Ruska a Číny tvrdí s odvoláním na svoje zdroje v ČLOA, že několik čínských lodi se již blíží ke břehům Sýrie.
  

Přitom autoři oficiálně přiznávají, že lodě nebudou nijak zapojené do potenciálního konfliktu, ale budou pouze sledovat akce NATO a ruských lodi.

Jaké přesně typy lodí byli poslané ke břehům Sýrie se neví. Mezitím v sociální síti Vkontakte s odvoláním na důvěrný zdroj se objevila informace, že čínská loď typu Jinggangshan byla spatřena při průchodu z Rudého moře směrem Suezskému průplavu.

"Dvě hodiny zpátky loď proplula mimo nás směrem k Suezskému průplavu. Číslo lodi je 999. Rychlost 14 uzlů, soudě podle toho má konkrétní pokyny byt někde v určitém okamžiku. Teď jsme někde uprostřed Rudého moře"- píše autor.

Podle čísla lodě se dalo zjistil, že se jedná o čínskou útočnou loď typu Jinggangshan, která může nést na palubě přistávací člun na vzduchovém polštářů nebo jiný objemný náklad.

Připomeňme, že podle několika zdrojů v Sýrii můžou být čínské alternativy systémů S-300. Mezitím tuto informaci oficiálně zatím nepotvrdil nikdo, a čínské lodě zatím nebyly pozorovány v přístavech Sýrie.

Zdroj: http://telegrafist.org
  

1 komentář:

  1. Doporučím každému, kdo hledá obchodní úvěr, Le_Meridianovi, který mi pomohl s úvěrem na čtyři miliony USD na spuštění mého podniku Quilting a bylo to rychlé. Mohou financovat až do výše 900.000.000.000 dolarů (devět set milionů dolarů) v každém regionu světa, pokud je možné zaručit na projektech 1,9% ROI. Proces byl rychlý a bezpečný. Rozhodně to byla pozitivní zkušenost. Vyhněte se podvodníkům a kontaktujte Le_Meridian Funding Service On. info@lemeridianfds.com WhatsApp ... + 19893943740. pokud hledáte obchodní úvěr, díky.
    Leslie,

    OdpovědětVymazat